Aromaterapie a pro útulný domov

Esenciální směs olejů 10 ml

Miscela-oli-essenziali

Esenciální směs olejů nejvyšší kvality s vůní toskánských bylin. Vhodná do aroma lamp a pro provonění směsí sušených květin. Svou vůní doplňuje řadu kosmetickou, která má naprosto stejnou, lahodnou vůni. 

Ručně vyráběné toskánské vonné svíčky

Candele-cilindro  

Tyto kvalitní svíčky, které hoří velmi jasným plamenem, jsou vyrobeny ručně, a to ze směsi rostlinných vosků (30%) a vysoce rafinovaných parafínových vosků. Pro jejich vytvoření jsou využívány nejnáročnějsí aromaterapeutické techniky. Pro vůni jsou přimíchávány přírodní esenciální oleje. Snad vás nepřekvapí, že i vůně těchto svíček je znovu stejná jako vůně celé kosmetické řady. Krabička obsahuje 6 svíček, z nichž každá hoří přibližně 7 - 8 hodin.

Ručně vyrobené toskánské vonné svíčky ve tvaru olivy

Candele-oliva

Podobně jako u výše zmíněných svíček i tyto ručně vyráběné svíčky hoří velmi jasným plamenem, a jsou vyrobeny ze směsi rostlinných vosků (30%) a vysoce rafinovaných parafínových vosků. Pro jejich vytvoření jsou využívány nejnáročnější aromaterapeutické techniky. Pro vůni jsou přimíchávány přírodní esenciální oleje s vůní toskánských bylin. A proč 6 barev? Tyto jedinečné svíčky mají svou barvou připomínat 6 nejznámějších toskánských olivových olejů, které mají certifikovaný přídomek "IGP", přídomek nejvyšší bio kvality: jsou to oleje Frantoio, Leccino, Moraiolo, Olivastra Seggese, Pendolino a Razzaio.

Krabička obsahuje 6 svíček ve tvaru olivy, každá z nich hoří přibližně 7 - 8 hodin.


Vonný papír do šatníků Prima Spremitura

Carta-profumata_2

Vonný papír s motivem oliv v krásném dárkovém balení obsahuje 6 archů papíru s rozměrem 42 cm x 61 cm.