Prima Spremitura péče o vlasy s olivovým olejem

 

Prima Spremitura normalizační šampon organický pro všechny typy vlasů

Vítěz ankety o nejlepší přírodní šampon na anglickém trhu v roce 2015 The Green Parent Natural Beauty Awards

Green-parent-award-1 30104-a-30483-normalizacni-sampon

Organická formule obsahuje zcela novou směs neagresivních přísad, které velmi šetrně odstraňují nečistoty z vlasů, a přitom berou ohled na jejich jemnou strukturu. Biologický toskánský extra panenský olivový olej "IGP" pomáhá odstranit přebytečný maz a obnovuje přirozenou rovnováhu. Už po několika použitích se vašim vlasům vrátí lesk, hebkost a vitalita. Po umytí vlasy zůstanou husté, a velmi dobře se češou.Díky schopnosti formule obnovit vyváženost vytváření kožního mazu není potřeba mýt vlasy tak často, a vlasy si stále udržují svůj lesk, lehkost, hustotu, a to pomáhá udržet tvar účesu. Šampon může být ale používán i pro časté mytí vlasů, a to i na vlasy, které jsou křehké. Italský a anglický název tohoto šamponu je "normalizační šampon". Slovo normalizační v tomto případě znamená obnovení přirozené rovnováhy. Vlasům se už po několika použitích skutečně vrací jejich původní přirozená kvalita. I přesto, že se jedná o šampon organický, šampon při mytí bohatě pění. Vyvážená přítomnost olivového oleje je řešením také pro vlasy suché,  vlasy lámavé, vlasy barvené, a také pro suchou pokožku hlavy.  Šampon prodáváme v České republice už 6 let, a je to jednoznačně jeden za našich nejprodávanějších produktů. Zákázníci potvrzují, že jim šampon pomohl vyřešit také problémy se svěděním pokožky hlavy a s lupy. Šampon při mytí nedráždí oči ani pokožku. A je to znovu svěží a uvolňující směs esenciálních olejů rostlinného původu, která vám po umytí nabídne příjemný a dlouhotrvající dobrý pocit.

smileTip na závěr: na výrobce ani na šampon se nezlobte pokud máte pocit, že se žadaný efekt neobjevil už po prvním použití. Ve způsobu použítí je ukryté kouzlo slova "normalizační", obnovujíci přirozenou rovnováhu. Vytrvejte alespoň do vypotřebování tuby, a během této doby šampony nestřídejte. Po měsíci používání tohoto šamponu budete příjemně překvapeni. Opravdu se prodlužuje interval, kdy je nutné vlasy umýt, vlasy jsou lesklé, a v některých případech, pokud padání vlasů není způsobeno vnitřními zdravotními problémy, přestávají vlasy i padat. A především vlasová pokožka začne být přirozeně hydratovaná. Od nepaměti je olivový olej, nejenom v Itálii, jedním z důvodů, proč jsou vlasy žen a mužů krásné, pevné a zdravé. 

K dostání v balení 500 ml s dávkovačem nebo tuba 200 ml

www.eshop.lineatoscana.cz

 _____________________________________________________________________

Vlasový kondicionér

30106-vlasovy-kondicioner 

Jemnost a krémová konzistence tohoto organického kondicionéru napomáhá dobrým vlastnostem všech typů vlasů, které ztratily svou pružnost nebo jsou poničeny ať už chemickými vlivy nebo vlivy počasí. Díky bohatosti formule sbiologickým toskánským extra panenským olivovým olejem "IGP",  se vlasy rozčešou velmi snadno, a obnoví se lesk vlasů po celé jejich délce. Protože se kondicioner většinou aplikuje na ty části vlasů, které vyžadují větší péči, umožňuje tento kondicioner účinné vyživení vlasů a jejich obnovu. Tím pomáhá zabránit neestetickému splihnutí, vrací vlasům jejich vitalitu a usnadňuje jejich snadné rozčesání. Dodává vlasům jemnost a lesk. Tento kondicionér je doporučován i pro každodenní použití, a je výborným doplňkem výše uvedeného šamponu.

Použití: kondicionér naneste na mokré vlasy po umytí asi 3 cm od kořínků, nechte asi 5 minut působit, a potom opláchněte.

K dostání v tubě 200 ml

www.eshop.lineatoscana.cz