Spolupráce a podpora prodeje - kvalita , zvláštní desing a náš osobní přístup pomáhají prodat

Kde chceme prodávat

Výjimečnost kosmetické řady Prima Spremitura ji směřuje v Itálii i dalších zemích světa, kde má výrobce svá výhradní zastoupení, vždy podobně. Nabízíme výrobek ze země, kde má kosmetický průmysl staletou tradici, produkt je vyroben pouze v Itálii, přímo v toskánské Florencii. Způsob použití biologického toskánského extra panenského olivového oleje "IGP" a jeho přidání do kosmetické formule až na konci výrobního procesu zvyšuje jedinečnost produktu.

Kosmetická řada Prima Spremitura je tak určena především do vybraných obchodů s přírodní kosmetikou, do obchodů s přírodními produkty obecně, do obchodů s bylinkami a zdravou výživou, ale na druhé straně také do parfumerií a drogerií, lékáren a dermatocenter, která se zabývají prodejem léčebné  kosmetiky. Naprosto ideální je pro prodej v lázních. Kosmetická řada Prima Spremitura je dermatologicky a mikrobiologicky testována. Patří také do specializovaných obchodů s vybranými italskými specialitami, jako je toskánský extra panenský olivový olej, obchody s vínem Chianti a dalšími. Jde o filozofii péče o zdraví nejenom zvenku, ale také uvnitř.

Hotelová řada se ve všech zemích, kde se prodává, úspěšně uplatňuje ve stovkách penzionů a hotelů, popularitu si získala u ekofarem. Jednoduše všude tam, kde zákazníci ocení výjimečnost 100% přírodního kosmetického produktu z italské Florencie. Oblíbená je také ve wellness centrech a golfových rezortech.

I v penzionech a hotelech se zatím osvědčilo nabízet, kromě hotelového balení kosmetiky Prima Spremitura na pokojích, přímo na recepci nebo ve zvláštních skleněných vitrinách také balení velká. Zákazník, který na pokoji vyzkouší tělovou a vlasovou kosmetiku Prima Spremitura, často rád zakoupí velká balení v recepci.

PODPORA PRODEJE - PRODÁVÁ KVALITA, VÝJIMEČNÝ DESIGN A PODPORA DODAVATELE

Svým novým i stálým zákazníkům nabízíme podporu prodeje především včasným dodáním zboží, protože náš sklad je dobře zásoben a průběžně doplňován. Zdarma ale nabízíme také vybavení dvěma typy letáků,  popisek zboží, menších stojánků s informacemi o kvalitě a provedení zboží, stejně jako větších stojanů a plakátů z naší nabídky, které přizpůsobíme Vašemu požadavku, a které můžete umístit jak v obchodě nebo výloze, tak v penzionu nebo hotelu. Pro záhájení prodeje dodáváme do vašeho obchodu zdarma na vyzkoušení pro vaše zákazníky tělové mléko nebo krém na ruce a nehty, při dalších nákupech dodáme tester podle Vašeho přání. Zdarma nabízíme také zaškolení vašeho personálu a prezentace, které podpoří Vaše prodeje.

Při opakovaných nákupech nabízíme vzorky produktů v malém balení ke každému zakoupenému balení velkému. V neposlední řadě vám nabízíme uveřejnění vaší reklamy na naší webové stránce, která do vašeho obchodu, lékárny, penzionu nebo hotelu může přivést k vašim zákazníkům stávajícím i zákazníky nové.

V neposlední řadě Vám nabízíme velmi osobní přístup. Se zahraničním obchodem, velkoobchodem i maloobchodem máme více než dvacetiletou, praxí ověřenou zkušenost. Vzhledem k tomu, že našim cílem není prodávat masově v několika obchodech v jednom městě, vybíráme si např.v menších městech pouze jedno místo prodeje, a po detailních konzultacích o Vašich představách a potřebách jsme schopni zacílit ve Vašem městě reklamu tak, aby u Vás zákazníci naši kosmetiku skutečně hledali, a nezůstala pouze ležet ve vitrině.

Pokud máte zájem zboží z naší webové stránky prodávat, velkoobchodní i  spotřebitelský ceník vám rádi zašleme na vyžádání.

Design kosmetiky Prima Spremitura je dokonalý a výrazně pomáhá zboží prodat.Ve vitrinách lékáren a obchodů je prakticky nepřehlédnutelný:

          Prezentace Prima Spemitura natural cometiscs Karlovy Vary 22.11.2011